Darbud - usługi hydrauliczne, gazowe, grzewcze

Kolektory słoneczne w Piasecznie i okolicach oraz w całej Warszawie.

Jeśli zamierzasz zamontować kolektory słoneczne, mieszkasz w Piasecznie lub w okolicach i chcesz, żeby praca została wykonana szybko, sprawnie i fachowo przez odpowiedzialną i doświadczoną firmę - zaufaj nam, tak jak zrobiło to już wiele osób prywatnych i nie tylko. O naszych zadowolonych klientach możesz przeczytać w dziale Nasi klienci.

 

Miło nam poinformować, że nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce posiada Europejski certyfikat OZE (odnawialne źródła energii).


Europejski certyfikat OZE

(powiększ)

 

Co zyskujesz?

Jeśli zlecisz nam montaż kolektorów słonecznych, sami załatwimy wszystkie formalności związane z 45-procentową dotacją z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nie musisz nic więcej robić.

 

Dlaczego nasza firma?

Swoje usługi oferujemy od 1999 roku, dlatego możesz być pewien, że znamy się na tym, co robimy. Oferta naszych usług jest bardzo bogata, a w całości możesz ją przeczytać w dziale Nasza oferta.

Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem i najnowszymi technologiami, co daje Ci gwarancję profesjonalnie wykonanej pracy.

Jeśli chcesz się upewnić, czy dobrze wybierasz, w dziale Galeria i certyfikaty znajdziesz skany uprawnień i zdjęcia wykonanej przez nas pracy.

 

Nie wahaj się zadzwonić i zapytać o usługę - możesz również do nas napisać - kontakt znajdziesz po lewej stronie.

 

Darbud - doświadczona firma